top of page

Kto je 33ka?

Vstúpte do sveta 33ky - skautského zboru, ktorý oslávil úžasných 10 rokov pôsobenia!

 V našom svete nájdete milých ľudí nabitých pozitívnou energiou. Ak hľadáte miesto, kde sa môžete skutočne realizovať a rásť, tu ho nájdete!

Náš zbor vznikol v roku 2013. Zakladali ho 37 mladí a birmovanci farnosti Solivar, ktorí túžili po dobrodružstvách a trávení zmysluplného času. Príbeh skautingu môžeme písať vďaka vdp. Lukášovi Poklembovi a Martinovi Kahancovi.

Zakladatelia 33. zboru

V tomto čase máme v zbore registrovaných viac ako 160 členov, čo z nás robí najväčší zbor vo Východoslovenskej skautskej oblasti. Začleňujeme celkovo 6 oddielov. 5 z nich je rozdelených podľa vekových kategórií a 1 je koedukovaný, začleňujúci všetky vekové kategórie.

IMG_6221_edited.jpg

Náš zbor je miestom, kde sa členovia cítia ako doma. U nás nájdete príjemné a priateľské prostredie, kde je každý bez rozdielu vítaný. Preto sa tu každý člen cíti ako súčasť veľkej rodiny.

Výlet na Kojšovskej Holi

Ak Vás láka dobrodružstvo, 33ka je presne to pravé miesto pre Vás! Naši skauti získali zážitky na celý život. Vyskúšali si dobrodružné výpravy a rôzne výzvy, ktoré Vás posúvajú za hranice Vášho komfortu.

Zábava v bahne

V 33ke Vám veríme a podporujeme Vašu sebarealizáciu. Tu máte priestor objaviť svoje talenty, rozvíjať svoje schopnosti a stať sa tým najlepším, čím môžete byť. Vedenie zboru sa s láskou stará o každého člena, aby sa v našom prostredí cítil šťastný a naplnený.

Sebarealizácia v 33ke

Pridajte sa k nám a zažite nezabudnuteľné skautské dobrodružstvo v našom zbore! Spoločne tvoríme úžasnú komunitu, kde sa vytvárajú priateľstvá na celý život. 

Kontaktujte nás

Teriakovce 174, 080 05 Prešov-Solivar, Slovensko

+421 910 581 507

  • Facebook
  • Instagram

Ďakujeme za Váš podnet!

bottom of page